ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16327372
nr 1632 7372
nyrokoko, 80x74 cm
Kondition: färgbortfall, skador, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2024
kl 20:34:43
15/7 19:17:26
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.